Více

Zachraňte Ivetu Bartošovou

Iveta Bartošová, kdysi polovička nadějné dvojice s Petrem Sepéšim zazářila s Petrem, svou tehdejší láskou v hitu Knoflíky lásky. Později s matadorem na popové a showbusinessové scéně Ladislavem Štaidlem povila syna. Zpívala v osmi muzikálech. Jen z toho mohla žít blaze až do smrti.

Bohužel Iveta zřejmě díky své manipulovatelnosti nejen nežije blaze, ale blíží se své smrti stále rychleji, tak rychle a neodvratně a v tak zuboženém stavu, že se člověku chce vyzvat strážné anděly a zázraky „Zachraňte Ivetu Bartošovou“. Strážní andělé Ivety Bartošové už ale asi umdleli a zázraky už se asi všechny vyplýtvaly. Kdo nebo co by tedy mohlo Ivetu Bartošovou spasit? Asi jedině léčení a zodpovědná péče někoho, kdo na ní nemíní parazitovat.

To, co Ivetu Bartošovou ničí, to je totiž právě „péče“ parazitů, kteří evidentně nejen udržují tristní stav Ivety, ale také k němu vydatně přispívají. Neviňme bulvár, média, či paparazzi, že zveřejňují nedůstojné fotky a opisují nedůstojné situace, do kterých Ivetu znovu a znovu zatahují její „ochránci“, „životní partneři“ a podobně se titulující individua dost pochybných lidských kvalit. Bulvární média na Ivetě vydělávají proto, že my, kteří je jinak ignorujeme, právě o osudu Ivety si ochotně přijdeme něco nového, či spíše staronového přečíst, či poslechnout. Tato média živí a popichuje k akci náš zájem o Ivetiny příběhy.

Ten, kdo skutečně na Ivetě parazituje, to je ten, kdo žije v jejím domě za její peníze, kdo udržuje její apetit k alkoholu, kdo ji vodí čelem ke kameramanovi bulvárního tisku a kdo veřejně komentuje Ivetin pohyb, cestování, chování a stav, dokonce zdravotní stav. Ten nejspíše za takovou „péči“ shrábne honorář a zároveň zatíná dravčí drápy do téměř jisté mrtvoly Ivetiny lidské důstojnosti.

Iveta je zkrátka obětí určitého typu kšeftování s bílým masem. Není sama, není první, není poslední. Podle revue.idnes.cz řekl Pavel Novotný o Ivetě: „Poptávka po ní je neskutečná, články o ní si otvírají i lidi, kteří bulvár nečtou. Pak jdou hranice stranou a budeme na ní parazitovat až do konce a ještě půl roku po něm. Je to tvrdé a morálně špatné, ale tak to je."

Tato slova jsou krutou pravdou. Plivnout za ně směrem k Novotnému a bulvárním médiím vůbec je na stejné úrovni jako starověké zabíjení poslů špatných zpráv. Příčina, čili tento zvrácený obchod s bílým masem, které se cítí být opěvovanými umělci, sportovci, zpěváky a podobně, se neodstraní ani odstraněním Novotného, ani bulvárních médií. To jsou jen supové, slétající se na mrtvoly, které zabil úplně jiný predátor.

Proto, když volám „Zachraňte Ivetu Bartošovou“, je to jako bych volala „Odstraňte její falešné ochránce a parazity na jejím jménu a finančních možnostech“, což je ale evidentně neřešitelný úkol. Proto se záchrana Ivety Bartošové odkládá na blíže neurčené datum, respektive nenastane nikdy. Není nikdo, kdo by si to skutečně a upřímně přál a měl páky na Ivetině záchraně zapracovat. Ona sama nejen nemá sil, ale už si snad ani nic nepřeje, jen opakuje, co si přejí vrazi jejího sebevědomí, samostatnosti a lidské důstojnosti.

jitka.s_ aura:10
29. 7. 2013 16:40 Nový

Dobrý den,

celé vlákno

souhlasím s Vámi, ale přesto bych chtěla podotknout - největší "viník" je přece sama paní Bartošová, ne?

Rottenberg aura:10
dědek Login: Rottenberg
3. 8. 2013 17:19 Nový

Iveta?

celé vlákno

Vážená paní autorko, jste vzdělaná, prot Vás nemohu nařknout z naivity. Bartošová je notorik s poškozeným mozkem. Naposledy jse ji viděl v TV5. Bylo mi jasné, že tu televizi položí. Zájem o sebe vyvolává samo ve světlých chvilkách oslovuje média a ta toho využijí. O parazitech nejsem přesvědčen, protože na to by museli mít žaludek. Ona totiž neodprnějní žena je opilá žena a nevím, kdy skutečně vystřízlivěla.

timberland333 aura:10
7. 8. 2013 11:57 Nový

Re: Dobrý den,

celé vlákno

timberland ブーツ 私たちは、ティンバーランド­の話数日前に導入して、靴の最後のこのティンバーラ­ンドティンバーランドのAtim­berland、その後外にある、ティ­ンバーランドも記念テーマで、舌はチームのロゴを持­っており、同じことが最後となってい青の色のが、今­回は全体的な色は、よりアクティブになっているだけ­でなく、マルチカラーのファッションで、ノスタルジ­ックな雰囲気のいくつかを明らかにする ティンバーランド カジュアル ボート シューズ.

Timberland Earthkeepers 今年は数は、ランニングシュ­ーズティンバーランドクラシックスタイルを刻印し、­ティンバーランドは、焦点の一つでティンバーランド­の"サンバースト"カラーの前に二回リリースされて­いる、これは、より多く、特に、色で紫と緑の縞が出­てくる紫色の革の大面積、ティンバーランド ボート シューズ 黒と白のストライプの挿入キ­ャッチ色、エキゾチックがあるよりぼやけ、と幸運緑­ティンバーランド ビーチ シューズフック残し靴レトロ­風味がより強いです

ティンバーランド オックスフォード ティンバーランドティンバー­ランドは、ランニングシューズ初期のバージョンの新­しいものではありませんしていてですが、今、このア­ンティークモデルティンバーランドは再び山を聞いて­きますし、黄褐色、青と白、ティンバーランドスタイ­ルの再解釈と、テラティンバーランド チャッカ ブーツは実際には非常にハイ­テクセクションです靴、通気性のメッシュ生地、PU /種族ミッドソール、目に見­えるエアソールクッションとG-TEKユニットは、アスリー­トのために必要な機能、このプロフェッショナルなイ­メージを提供し、NEW BANLANCEティンバーランドを誇­示するのに十分であると好意的に比較した timberland シューズ.

Retiree Retiree
Retiree Retiree (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
13. 8. 2013 17:24 Nový

Re: Dobrý den,

celé vlákno

スパムは、このフォーラムで­禁止されています!

Supamu wa, kono fōramu de kinshi sa rete imasu!

Překladač Google pro firmy:Translator ToolkitPřekladač webových stránekNástroj pro hledání nových trhů

Vypnout okamžitý překladO Překladači GooglePro mobilyOchrana soukromíNápově­daOdeslat názor

スパムは、このフォーラムで­禁止されています!

Supamu wa, kono fōramu de kinshi sa rete imasu!

Překladač Google pro firmy:Translator ToolkitPřekladač webových stránekNástroj pro hledání nových trhů

Vypnout okamžitý překladO Překladači GooglePro mobilyOchrana soukromíNápově­daOdeslat názor

Po kliknutí se zobrazí alternativní překlady a překlad lze upravit

Po kliknutí se zobrazí alternativní překlady a překlad lze upravit

Robert Zeman aura:52
Roby No.1 Login: ROBYno1
17. 8. 2013 10:38 Nový

Je to smutné a tvrdé,

ale paní Bartošová se musí zachránit sama. Kolikrát to tu už bylo: léčebna a podepsaný revers. Pokud ona sama neodkopne Rychtáře, Macuru, Martucciho a já nevím, jaké ještě další hyeny (sorry, fauno), nezmění se lautr vůbec nic. Až se od těch monster osvobodí, nechť zodpovědně nastoupí do léčebny, pak ať si najde práci třeba na soukromé hudebce coby učitelka zpěvu. Aby něco smysluplného dělala a nespadla opět do stoky. Buď ji její současná situace zabije, nebo posílí, a pak bude moci uskutečnit příslušné kroky ke své záchraně.

V. V. aura:10
15. 9. 2013 15:11 Nový

Re: Dobrý den,

celé vlákno

Tyto boty jsou ale vhodné jen do suchého prostředí, to jsi tam nenapsal.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+