Více

Prima „láf“- nese se jak páv?

Také máte ten pocit, že startem nové komerční bokovky Primy – Primy Love – chtěl její majitel pouze zaujmout či cíleně „hodit jen pózu“ – protože se to jednoduše nyní nosí? Taková póza je dnes na tuzemském komerčním televizním kolbišti módní a lidé jí hltají. Velmi se mi líbí večerní programový scénář kanálů TV Prima a TV Nova – a už se také opičí dokonce i veřejnoprávní jednička se svou paletou. Tento několikavteřinový programový přehled „svých pózovacích kanálů“ je velmi působivý až směšný. Ta dlouhá pestrobarevná a nádherná paví pera se tak krásně tímto „rychloblokem“ předvádějí ve svých pózách. Ach ta nádhera, když si např.Nova může na svém hlavním programu zapózovat s programem svých bokovek, jako je Nova Cinema, Nova Sport či MTV. V jakých obrovských výškách se v tomto momentě vždy vznášejí dušičky jejich tvůrců a vlastníků? Jak NÁPADNĚ  podobně tak činí i její rival, který jí sledovaností dýchá přímo už na krk – Prima. A ty ženské zvuky, když se Prima pyšní v plynoucí růžové programové nabídce svého nejnovějšího komerčního počinu pro ženy – Primy Love. Nejedno srdíčko tuzemského diváka či divačky zaplesá.

Jak nádherně standardního a typického komerčního dnešního diváka ona bezbřehost a leností pulsující jednoduchost současné televizní komerce, jak tímto působivým trikem ho dostala na lopatky či na „špek“, lidově řečeno.

Je smutné pozorovat, jak důležité, plnohodnotné a smysluplné televizní počiny takovému „pózami ovlivněnému divákovi“ protékají a mizí mezi prsty, aniž by to tušil. Stejně tak i v dalších kulturně společenských odvětvích dneška – jako je např.hudební tvorba. Copak „oni“ si opravdu myslí, že když pustí v rádiu absolutně nový komerční „hit“, že posluchač nepozná, že něco podobného už slyšel milionkrát předtím a před dlouhou dobou to bylo stejné či to samé a stále je to do kola? Asi si to „oniové“ opravdu myslí a tak jim jejich komerční pózy procházejí dál. Bude hůř a dobře nám tak!

Malata
Malata (neregistrovaný) 88.102.19.---
13. 3. 2011 1:58 Nový

Cožpak si myslíte, že když Nova pustí Slunce, seno

Cožpak si myslíte, že když Nova pustí Slunce, seno.. cokoliv tak si těch 2 miliony lidí co na to čumí nepamatuje, že už to viděli 100x? No pamatuje a právě proto to chtějí vidět znovu.
Jinak k hudbně: http://www.youtube.com/watch?v=5pidokakU4I

Markéta Hellingerová
Markéta Hellingerová (neregistrovaný) 86.49.14.---
13. 3. 2011 10:10 Nový

Konečně se na televizním poli dá mluvit o progresu

Konečně se na televizním poli dá mluvit o progresu, který rozhodně nemá zpětný chod. Nabídnout českému trhu nový kanál je o odvaze a zdravé troufalosti. Prima LOVE rozhodně nepatří ke konfekci, přesto si nehraje na haute couture mezi televizemi. Vsadila na oblíbenost materiálu, dokonalé ušití a nechala tak vzniknout nadčasovému modelu, který se za jednu sezónu nepřejí.

Ad hudební odkaz Malaty to vystihuje naprosto přesně. Dovol si naservírovat lidem to, co už dávno znají. Dej tomu ale přidanou hodnotu!

Filip Kusal
Filip Kusal (neregistrovaný) 62.168.26.---
15. 3. 2011 14:52 Nový

Markéta Hellingerová

Markéta Hellingerová -> proboha co je na zenskem kanalu tak troufale a odvazne? Chapu, ze mate v Prime v popisu prace zaplevelovat diskuze na digizone oslavnymi prispevky (viz vsudypritomny David Novak), ale co je moc, to je moc...

btw snad nejste ta M.H. sveho casu ze super.cz? tim by se mnohe vysvetlovalo .)

Markéta Hellingerová
Markéta Hellingerová (neregistrovaný) 86.49.64.---
17. 3. 2011 21:52 Nový

Filipe, s vámi očividně nemá smysl diskutovat

Filipe, s vámi očividně nemá smysl diskutovat. Vaše lacinost je příliš čirá:-)

Filip Kusal
Filip Kusal (neregistrovaný) 62.168.26.---
18. 3. 2011 12:24 Nový

MH: Vasi odpoved beru jako ano na svou druhou otazkou

MH: Vasi odpoved beru jako ano na svou druhou otazkou. diky.

Luboš
Luboš (neregistrovaný) 62.240.178.---
21. 3. 2011 4:52 Nový

Zbytečný článek absolutně

Zbytečný článek absolutně o ničem.

David Rácz
David Rácz (neregistrovaný) 213.191.119.---
21. 3. 2011 15:33 Nový

Pro Luboše

Pro Luboše: Kdybych si myslel, že budu psát článek o ničem, tak bych ho ani psát nezačal. Tento můj bloq je o lidské hlouposti a marnivosti. To, že v článku píšu o nové stanici Prima Love je pouze příklad. Žijeme v debilní době a vznikají debilní a zbytečné projekty a TV stanice a Prima Love mezi ně také patří, tečka. Když jsem byl malý, tak jsem se domníval, že v roce 2011 budeme (jako lidstvo) mnohem dál, ale my couváme, což mě mrzí, protože já couvat nechci, ale co zmůžou jedinci proti davu? Nic, ten proud vás jednoduše strhne ssebou.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+