Více

Upozornění pro vedoucího vydání VIP zpráv: v osm večer je už venku tma!

Primě family se podařil husarský kousek, když v dnešních VIP zprávách vydávala předtočené povídání se svojí redaktorkou za živý vstup do studia. Moderátorka Laďka Něrgešová krátce před osmou hodinou večer „vyzvala“ přes telemost kolegyni kdesi na ulici, aby diváky seznámila se „skandálními fotografiemi“ údajně zmlácené manželky přítele Ivety Bartošové. Obsah příspěvku je ale podružný, vstup totiž probíhal za bílého dne, redaktorka stála u jakéhosi keře, za kterým po ulici procházeli lidé.

Vtip je v tom, že v době vysílání téhle zprávy byla venku už naprostá tma. A tak se Prima family sama usvědčila z nesmyslu, totiž že údajný živý vstup předtočila a moderátorka se bavila jenom s obrazovkou oživenou z režie. Nebo možná byly předtočené celé VIP zprávy, ale i v tom případě by se Prima family neměla tvářit, že jde o živé vysílání. Možná by si měla redakce zpravodajství Primy zjistit, v kolik hodin zapadá slunce. Dnes to vycházelo na 19:26, kdy do začátku VIP zpráv zbývalo asi půl hodiny.

Martin Chovanec Login: chovanecm
10. 9. 2012 21:18 Nový

Není to poprvé

celé vlákno

Před rokem(?), možná víc, jsem viděl nějakou podobnou hloupost snad i na Nově. Beztak si o živých vstupech, kde se podávají i hodiny staré informace, myslím své.

Malata1 Jak aura:60
Malata1 Login: Malata1
10. 9. 2012 21:19 Nový

Re: Upozornění pro vedoucího vydání VIP zpráv: v osm večer je už venku tma!

To jsem zahlédl i minulý týden v nočních TN na Nově. Loučil se tam nějaký redaktor s popiskem živě a jasným denním světlem okolo, přičemž v půl jedenácté určitě takové světlo nebylo.

m mc aura:68
11. 9. 2012 15:13 Nový

úplně normální

Niekde na HDD by som dokonca našiel manuál z Markízy o tom čo majú a čo nemajú reportéri v "živom" vstupe robiť a hovoriť a čo má brať alebo nebrať kameraman. Proste hotové divadlo. Dokonca existuje aj opačný manuál pre prípad, že niekde prídu s "křížkem po funuse" - reportér hovorí "právě teď hoří/havaroval" a pritom sú hasiči/záchranári už dávno zbalený a preč.

Lubomír Kozák aura:44
12. 9. 2012 11:20 Nový

Re: Není to poprvé

celé vlákno

Věrní diváci TV Prima chtějí být klamáni,viz DN,ten za VIPky ještě gratuluje na Palmovku a Pomíka zbožňuje.

timberland333 aura:10
7. 8. 2013 11:52 Nový

timberland ブーツ

celé vlákno

timberland ブーツ 私たちは、ティンバーランド­の話数日前に導入して、靴の最後のこのティンバーラ­ンドティンバーランドのAtim­berland、その後外にある、ティ­ンバーランドも記念テーマで、舌はチームのロゴを持­っており、同じことが最後となってい青の色のが、今­回は全体的な色は、よりアクティブになっているだけ­でなく、マルチカラーのファッションで、ノスタルジ­ックな雰囲気のいくつかを明らかにする ティンバーランド カジュアル ボート シューズ.

Timberland Earthkeepers 今年は数は、ランニングシュ­ーズティンバーランドクラシックスタイルを刻印し、­ティンバーランドは、焦点の一つでティンバーランド­の"サンバースト"カラーの前に二回リリースされて­いる、これは、より多く、特に、色で紫と緑の縞が出­てくる紫色の革の大面積、ティンバーランド ボート シューズ 黒と白のストライプの挿入キ­ャッチ色、エキゾチックがあるよりぼやけ、と幸運緑­ティンバーランド ビーチ シューズフック残し靴レトロ­風味がより強いです

ティンバーランド オックスフォード ティンバーランドティンバー­ランドは、ランニングシューズ初期のバージョンの新­しいものではありませんしていてですが、今、このア­ンティークモデルティンバーランドは再び山を聞いて­きますし、黄褐色、青と白、ティンバーランドスタイ­ルの再解釈と、テラティンバーランド チャッカ ブーツは実際には非常にハイ­テクセクションです靴、通気性のメッシュ生地、PU /種族ミッドソール、目に見­えるエアソールクッションとG-TEKユニットは、アスリー­トのために必要な機能、このプロフェッショナルなイ­メージを提供し、NEW BANLANCEティンバーランドを誇­示するのに十分であると好意的に比較した timberland シューズ.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+