Více

Ordinace doktora Ratha v růžové zahradě

Na Kavčích horách muselo být dnes ráno veselo. V pozitivním slova smyslu. Chtěl bych vidět Petra Dvořáka, když mu ráno pípla esemeska s daty sledovanosti za včerejšek. ČT 24 s padesáti­procentním podílem na publiku během tříhodinového speciálního vysílání s přenosem projevu Davida Ratha v Poslanecké sněmovně dosáhla podobného zásahu publika jako Televizní noviny nebo Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově. Myslím, že to je pro ČT 24 historický rekord.

Opět se ukazuje, že diváky na televizích zajímá hlavně živé a aktuální vysílání. Žádné konzervy. Proto jde ČT 24 nahoru a proto se letos obecně tolik daří České televizi – když má vysílací práva na hokejový šampionát, fotbalové Euro i letní olympijské hry v Londýně (které nakonec nabídne hned na dvou programech, vedle ČT 4 i na ČT 2). Je to k zamyšlení pro televizní dramaturgy, ale i obchodníky. Protože kdyby Ratha ze sněmovny přenášela na svém hlavním programu Nova (jako že ho dala na internetové tn.cz), asi by měla ještě větší sledovanost – ale jak ke stíhanému poslanci nacpat reklamu, aby se ta sledovanost dala prodat?

pepa novák aura:50
6. 6. 2012 11:50 Nový

veřejnoprávní funkce

ČT24 tentokrát splnila "veřejnoprávní funkci", i když o tohohle sólokapra by jistě měly. Uvidíme jaká bude sledovanost přenosů ze soudu, až bude Rath vykládat, že ve volební kampani Pancová a Kott platili z ukradených peněz billboardy čssd - "Zamezíme privatizaci nemocnic, aby se nemohly rozkrádat!"

Zix . aura:57
11. 6. 2012 17:23 Nový

Re: Ordinace doktora Ratha v růžové zahradě

Je to hodně díky tomu že něco takovýho u nás bylo po 1x a díky Rathově osobě jakej celkově je. :D

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+