Více

Jako jediná televize jsme byli u stěhování slonů…

Málokdy se mi povede vidět v jeden den alespoň část hlavních zpravodajských relací České televize a Novy. Dnešek byl výjimkou a hned jsem se trefil do velmi zajímavé situace: jak Události, tak Televizní noviny totiž svým divákům tvrdily, že byly jako jediní u dnešního stěhování slonů ze starého pavilonu v pražské ZOO do nového slonince.

Nejprve onu exkluzivní zprávu ohlásila Marcela Augustová na ČT, o pár minut později pak Markéta Fialová na Nově. Ze záběrů evidentně vyplývalo, že u toho byly obě televize. Tak nevím, jak se oběma štábům podařilo navzájem vyhnout, aniž by o sobě věděly a pojaly tak představu, že natočily exkluzivní materiál. Spíš to ale vypadá, že si jak ČT, tak Nova pěkně vymýšlely a měly by se chytnout za nos.

Doplněno 21:13: Záhada „exkluzivity“ obou zpravodajství je vyřešena. Štáb ČT byl skutečně u převozu slonů, Nova dostala záběry, které si pro interní potřeby pořizovala pražská ZOO a sama si natočila pouze rozhovor s ředitelem zahrady Miroslavem Bobkem.

Mike Pad aura:87
25. 4. 2012 22:55 Nový

Ouvej, ouvej

celé vlákno

Ouvej, ouvej...pamatuji doby, kdy krásná mláďata různých druhů byla k vidění v závěrech zpráv komerčních televizí - patřičně došperkovaná nádhernými úsměvy moderátorů s lesknoucími se slzami v očích...
Doba pokročila, média se profesionalizují včetně oněch veřejnoprávních - a ejhle, již tu máme soupeření o exkluzivitu ve zvířecí "kauze" přesunu zvířat...Nu, možná to pravé odlehčení v dnešní době převratných afér, padající ekonomiky či neustále se měnící vlády...Jen mě tak napadlo, věru luxusní příbytek pro dvě krásná zvířata za 500 mil. korun...Že by téma na reportáž....?
Takže, milí zainteresování mediální profesionálové 21. století stále nedokonalého CZ HD vysílání, soupeřte nadále ve zvířecích exkluzivitách a desetinách procent náskoku sledovanosti, vždyť to jsou dnes ty pravé marketingové parametry pro naplnění cílů u daného segmentu diváků!! Pro malého českého človíčka plně dostačující...

Petr Leitner aura:74
3. 5. 2012 15:40 Nový

lžou běžně

Ve zprávách se lže běžně.

Pamatuji si naletní reportáž na TV N@VA kde se mluvilo o dovolených v karibiku. A k tomu pouštěli krásné záběry palmové pláže. Až na to že na pláž byla na KRÉTĚ!!

Zmetci prolhaný!

michaeladiazruizova aura:74
9. 5. 2012 23:18 Nový

taky si pamatuji totální nesmysl :-)

Když začalo mediální šílenství kvůli prasečí chřipce a nova ukazovala záběry z letiště jak doktoři ve skafandrech okupují letadlo z mexického Cancunu(kde chřipka vůbec nezasáhla) ,já jsem akorát hodinu poté vystoupila z letadla na stejném letišti.Letěla jsem z Mexica city ,které bylo prohlášeno jako jedno z nejnebezpečnějších v té době. Nikoho z našeho letu si nikdo ani nevšiml. :-)

timberland333 aura:10
7. 8. 2013 11:35 Nový

timberland ブーツ

celé vlákno

timberland ブーツ 私たちは、ティンバーランド­の話数日前に導入して、靴の最後のこのティンバーラ­ンドティンバーランドのAtim­berland、その後外にある、ティ­ンバーランドも記念テーマで、舌はチームのロゴを持­っており、同じことが最後となってい青の色のが、今­回は全体的な色は、よりアクティブになっているだけ­でなく、マルチカラーのファッションで、ノスタルジ­ックな雰囲気のいくつかを明らかにする ティンバーランド カジュアル ボート シューズ.

Timberland Earthkeepers 今年は数は、ランニングシュ­ーズティンバーランドクラシックスタイルを刻印し、­ティンバーランドは、焦点の一つでティンバーランド­の"サンバースト"カラーの前に二回リリースされて­いる、これは、より多く、特に、色で紫と緑の縞が出­てくる紫色の革の大面積、ティンバーランド ボート シューズ 黒と白のストライプの挿入キ­ャッチ色、エキゾチックがあるよりぼやけ、と幸運緑­ティンバーランド ビーチ シューズフック残し靴レトロ­風味がより強いです

ティンバーランド オックスフォード ティンバーランドティンバー­ランドは、ランニングシューズ初期のバージョンの新­しいものではありませんしていてですが、今、このア­ンティークモデルティンバーランドは再び山を聞いて­きますし、黄褐色、青と白、ティンバーランドスタイ­ルの再解釈と、テラティンバーランド チャッカ ブーツは実際には非常にハイ­テクセクションです靴、通気性のメッシュ生地、PU /種族ミッドソール、目に見­えるエアソールクッションとG-TEKユニットは、アスリー­トのために必要な機能、このプロフェッショナルなイ­メージを提供し、NEW BANLANCEティンバーランドを誇­示するのに十分であると好意的に比較した timberland シューズ.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+