Více

CS4+ aneb Nově se hodí už i děti

Televize Nova našla novou cílovku. Od minulého týdne prezentuje svoji sledovanost, tedy alespoň co se týče absolutního počtu diváků u jednotlivých pořadů, na všechny lidi starší čtyř let. Tedy ne na léta vzývané mladé od 15 do 54 let, ani na všechny dospělé starší 15 let, ale komplet všechny diváky včetně dětí od čtyř do 15 let. A to je změna opravdu revoluční.

Vtipné na tom je, že v podílech na publiku, tedy oněch pověstných koláčích, si Nova zachovává dekorum u cílovky D15–54. Takže když pošle tiskovou zprávu o sledovanosti seriálu První krok, jako tomu bylo dnes, dozvíte se z ní, že jej ve středu od osmi hodin večer vidělo 873 tisíc diváků od čtyř let do smrti a 27,36 procenta publika, ale tohle číslo se už vztahuje na diváky od 15 do 54 let.

No a aby to bylo ještě vtipnější, reklamu Nova prodává na diváky starší 15 let, tedy cílovku D15+. Takže čísla prezentovaná v tiskových zprávách jsou pro inzerenty a mediální agentury naprosto irelevantní (zato jsou vyšší, což sice dobře vypadá, ale inzerenty asi bude spíš zajímat to, za co zaplatili). Větší guláš v tom Nova opravdu udělat nemohla, ale chápejme ji – v době neustálých poklesů sledovanosti jí nic jiného než čarování s čísly nezbývá.

mag
mag (neregistrovaný) 62.168.26.---
29. 3. 2012 16:24 Nový

ještě zbývá zavést KS neboli Koeficient Spokojenosti (tam se dá taky

ještě zbývá zavést KS neboli Koeficient Spokojenosti (tam se dá taky hrát s čísly), pohrobek deníčkové metody, doposud úžíváný v sekci veřejnoprávní.

Dawe
Dawe (neregistrovaný) 78.136.171.---
29. 3. 2012 13:55 Nový

Tak tak, chválím článek a je dobře

Tak tak, chválím článek a je dobře, že se na tyhle rumunské praktiky upozorňuje. Nova je v kelu a každý to ví.

PPeterka
PPeterka (neregistrovaný) 213.220.230.---
29. 3. 2012 14:04 Nový

No tohle......Mužíkovi to dalo takovou práci.....vymyslet to

No tohle......Mužíkovi to dalo takovou práci.....vymyslet to, vodprezentovat to v rumunštině......A Voni to Potůček takhle vodhalej.

David Rácz
David Rácz (neregistrovaný) 195.22.41.---
30. 3. 2012 14:58 Nový

Nova těží jen z toho, že je to Nova :-)

Nova těží jen z toho, že je to Nova :-)

Burberry Outlet Online
Burberry Outlet Online (neregistrovaný) 120.35.108.---
31. 3. 2012 4:21 Nový

With the fashion style design

With the fashion style design, these Burberry Outlet bags make an attractive impression. It is big enough to carry those all-important A4 documents that show this Burberry Outlet Online bags very function. Golden brass pieces and other exquisite details shape Burberrry Online Shop bags very charming. In well craft made Burberry Sale bags deliver it very comfortable to carry. The whole design of Louis Vuitton Canada bags shapes it a stylish yet practical bag.

Louis Vuitton Canada
Louis Vuitton Canada (neregistrovaný) 120.35.108.---
31. 3. 2012 4:25 Nový

Louis Vuitton Outlet bags are stylish enough for business use while

Louis Vuitton Outlet bags are stylish enough for business use while the geometric pattern works equally well with casual looks. No matter you carried on shoulder or across body, these Louis Vuitton Online bags look chic and fashionable. The pocket designs are convenient for you to take little things in Louis Vuitton Canada bags. With well craft and superior material, Louis Vuitton 2012 bags are better to support and carry. The golden brass pieces and pop details designs deliver Burberry Outlet bag stunning outlook.

rogue
rogue (neregistrovaný) 88.100.63.---
31. 3. 2012 23:07 Nový

No ona Nova čaruje s kdečím

No ona Nova čaruje s kdečím. Například dneska na Nova sportu dali jen třičtvriny přímého přenosu z dostihů s tím ,ať si zbytek dokoukáme na Voyo.cz. Hlavně že na to měli reklamu jako kráva. Inu, Nova...

jprdanAdministrator
jprdanAdministrator (neregistrovaný) 220.161.155.---
1. 4. 2012 11:00 Nový

A look at any Kids Shoes shop will attract any parents to buy Jordan

A look at any Kids Shoes shop will attract any parents to buy Jordan Kids Shoes, their children lovely Jordans For Kids in a variety of sizes and brand. Kids Air Jordans are happy children because they enjoy their shoes and the club's match they put on. Shoes, children, adults, is a variety of brands, such as Jordan, Kids Jordan Shoes a bapes even.Cheap Jordans Kids general for men, Retro Jordans women and children. They have Coach Outlet all kinds of colors and the size of the child widely. Cheap Nike Shox, the children will have Cheap Jordan Shoes different color: blue, pink, red, black, etc. These Nike Shox Shoes technicolor work well all season and children will attract, Cheap Chanel Handbags vibrant colors Cheap Air Jordans come in.Nike Air Jordan is air force one, is also a Cheap Jordans big hit with children's way, all sorts of color, texture, form, or even design. Air Jordan Shoes was originally air force one's shoes as a favor and hip hop music street ball players Mulberry Sale. But now, the interest is a diversified and even children are attracted to these shoes. This pair of Retro Air Jordans in the main white and black and other Mulberry Bags gems give extra energy. Even so, Mulberry Outlet in every design, comes the charm, will attract boys and girls.

Slávek
Slávek (neregistrovaný) 212.79.110.---
1. 4. 2012 20:25 Nový

Už před přibližně 6

Už před přibližně 6-7 zástupce jedné z nejvýznamnějších firem na reklamním trhu řekl že nejžádanější cílovka jsou malé děti. Nahlas to vykřikovat nebudou, to by se na ně hned všichni vrhli, ale zkuste se někdy podívat čím je napěchovaný třeba Animáček na Barrandově...

Bohužel.

buko1
buko1 (neregistrovaný) 178.40.160.---
1. 4. 2012 21:57 Nový

Súhlasím so Slávek

Súhlasím so Slávek. Naviac mám deti vo veku 6 a 8 rokov a vidím ako sú schopní reagovať na reklamu.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+