Více

Chaotická expanze multiplexu 3

Nejdřív jsem to bral jako vtip nebo zajímavé dávkování informací. České Radiokomunikace prostřednictvím svojí dceřiné firmy Czech Digital Group oznámily, že tuto neděli 31. července dokryjí Karlovy Vary signálem multiplexu 3 s Primou love a křesťanským rádiem Proglas. V tu chvíli jsem zrovna dočítal rozhovor deníku E15 s novopečeným generálním ředitelem ČRa Kamilem Levinským, který v něm naznačoval, že do konce letošního roku získají pro multiplex 3 další tři televizní klienty.

Za pár desítek minut přichází další tisková zpráva Českých Radiokomunikací, tedy vlastně CDG, v níž firma upozorňuje, že 31. července odstartuje multiplex 3 také z pardubického vysílače Krásné. No a o něco později se na webu Českých Radiokomunikací i CDG objeví ještě jiná verze tiskové zprávy, v níž stojí, že multiplex 3 odstartuje 31. července i z Ještědu a Pradědu. Tedy sakum prásk tři různé tiskové zprávy o tomtéž, ale každá vždy s jednou další podstatnou informací.

Moc rád bych věděl, jestli to udělaly České Radiokomunikace naschvál, aby během dne postupně vyšly v médiích tři samostatné zprávy o rozšiřování multiplexu 3 (jako u nás na DigiZone.cz, kde se snažíme být opravdu aktuální), nebo to bylo jenom lajdáctví. Každopádně příště si už dáme většího majzla a na lep jim nesedneme.

Lumír Kuchař
Lumír Kuchař (neregistrovaný) 217.196.215.---
28. 7. 2011 16:57 Nový

hlavní je obsah

hlavní je obsah ... mux 3 bude mít pokrytí jako hrom :-) jen škoda té koordinace praděd vs hošťálkovice a hladnov ... :-(((

matas
matas (neregistrovaný) 188.191.54.---
29. 7. 2011 12:05 Nový

Dobrý rozhovor na čt24

Dobrý rozhovor na čt24, obdivuju vás jak jste tam pokaždé v naprostém klidu :)

Jan Potůček
Jan Potůček (neregistrovaný) 89.102.220.---
29. 7. 2011 12:14 Nový

V klidu?

V klidu? Nechtěl bych vidět svoje EKG během toho vstupu :-) Každopádně díky.

Jan Potůček
Jan Potůček (neregistrovaný) 89.102.220.---
29. 7. 2011 15:44 Nový

Reakce mluvčího CDG Kamila Chalupy

Reakce mluvčího CDG Kamila Chalupy: "Domnívám se, že došlo k nedorozumění. Je pravda, že jsme vydávali několik TZ v krátkém časovém intervalu, každá ale šla na jiné regionální novináře - podle toho, kde se daný vysílač případně dokrývač nachází a jakou oblast svým signálem pokrývá. Rozhodně tedy nešlo ani o lajdáctví, ani o chaos, ale o naši snahu dát divákům v regionech (prostřednictvím regionálních médií) informace o tom, že mohou nově přijímat signál z MUX 3. Do každé TZ jsme dali Vás a Vašeho kolegu Lukáše Poláka do kopie jednoduše proto, že jste specializované médium a vývoj v digitálním televizním vysílání pečlivě sledujete."

coach outlet
coach outlet (neregistrovaný) 27.159.216.---
29. 3. 2012 3:15 Nový

making all five of his Louis Vuitton Bagsand Thomas Robinson

making all five of his Louis Vuitton Bagsand Thomas Robinson, named the regional’s Hermes Beltsmost outstanding player,Chanel Purses 18 points for second-seeded Kansas. Coach Outlet OnlineAnd two big blocks in the final minutes Louis Vuitton Bagsby the Kansas seven-footer Jeff Withey,Chanel Bag who was playing with four fouls, Gucci Beltshelped the Jayhawks pull away.Gucci Belts Withey finished with 15 points, making all five of hisLouis Vuitton Handbag shots from the field, and three blocks. Coach Factory Outlet“The first half, we didn’t guard anybody,”Coach Outlet Online Kansas Coach Bill Self said. “It was a horse contest.Coach Factory Outlet And they’re not the type of team Coach Factory Outletyou want to get in a horse contest with.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+