Více

Letní sezóna rozhodně nebude okurková

O letních měsících se vždy s oblibou říká, že jde o takzvanou okurkovou sezónu, tedy období, kdy diváci vídají na televizních obrazovkách většinou samé reprízy a na mediální scéně se téměř nic neděje. Jak ale ukazují uplynulé dny a týdny, tohle léto bude pěkně horké. Zatímco TV Barrandov se uloží více méně k letnímu spánku a skutečně se spolehne spíše na reprízy, pěkně teplo bude u sousedů a tím mám na mysli nejen programovou stránku, ale především portfolio stanic.

Nyní už nikdo nepochybuje o tom, že Nova spustí svůj nový kanál fanda, který mnozí diskutující s oblibou překřtili na dámské přirození. Fanouš ale nebude zdaleka jedinou novinkou tohoto léta, která bude komunikovaná pravděpodobně už tento měsíc. Aby toho nebylo málo, na Slovensku má odstartovat sesterská stanice, jejíž nejpravděpodobnější název je Markíza Action. Tento měsíc se dočkáme hned minimálně dvou nových televizních stanic. Jakých?

25. června odstartuje TV Pohoda Radima Pařízka a na vysílač Kleť se přestěhuje kanál Gimi pod novým označením Jihočeská televize. Zvláště očekávána je pak expanze multiplexu 4 do dalších oblastí České republiky. Pohoda nebude možná jediným televizním kanálem, který na počátku přinese a naopak lze v této síti jistě očekávat další novinky, a to bohužel i v podobě vyřazování stanic, jež jsou šířeny v rámci experimentu. Léto tedy vypadá skutečně velice zajímavě – zůstaňte s námi.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+