Více

Chat s Amy

Jako velkého hudebního fanouška mě pochopitelně velice zasáhlo sobotní umrtí britské zpěvačky Amy Winehouse, která byla právem označována za největší talent ve své generaci, a to mimo jiné také kvůli textům, jež si sama skládala. Dříve nebo později bylo jasné, že jejího odkazu se nějakým způsobem chopí také tuzemské televizní hudební stanice. Každá na to šla po svém. Zatímco Óčko oznámilo, že odvysílá blok s její videografií, MTV nabídne koncert 45th at Night with Amy Winehouse.

Vzhledem k tomu, že na satelitu je nepřeberně hudebních stanic, pár speciálů s touto zpěvačkou už jsem během víkendu stihl skouknout, ale když nám ho nabídlo od včerejší desáté večerní také Óčko místo bloku Hitzone Millenium, řekl jsem si proč se nepodívat ještě jednou? Začátek jsem, přiznám se, nestihl, ale jak jsem vzápětí zjistil, vůbec o nic jsem nepřišel. Kromě videoklipů si totiž hudební stanice neodpustila také vysílání chatu v dolní části obrazovky, který doprovází pořad, který má běžně běžet právě místo Amy Winehouse.

Co dodat? Snad jen, že si Óčko mohlo protentokrát chat opravdu odpustit. Pokud chtělo divákům důstojně zprostředkovat vzpomínku na vynikající zpěvačku, opravdu se nehodilo, aby její klipy doslova hyzdily vzkazy leckterých ujetých diváků. Ale o peníze jde přece vždycky až v první řadě, zvláště u komerčních stanic… Óčko ale nebylo jediné, které mě zpracováním smrti Amy Winehouse nadzvedlo ze židle, respektive spíše z pohovky. Zato stál i odpolední host Studia ČT 24, publicista Pavel Klusák, který na mě působil dojmem namyšleného frajera, jenž je vysoko nad věcí, ovšem nedokáže se pořádně soustředit na to, co mu moderátor, v tomto případě Daniel Takáč, říká.

České televizi tedy alespoň děkuji za večerní Události, komentáře s hudebním publicistou a redaktorem ČT Petrem Vizinou. Přesto, že šlo o člověka takzvaně zevnitř, měl rozhovor skutečně úroveň a byl důstojnou tečkou za předčasně ukončenou kariérou zpěvačky Amy Winehouse…

Gravidní vlk
Gravidní vlk (neregistrovaný) 80.239.242.---
28. 7. 2011 9:56 Nový

Neznám žádnou Amy

Neznám žádnou Amy. Byla slavná aspoň jako Helenka Vondráčková?

Jose
Jose (neregistrovaný) 88.103.129.---
26. 7. 2011 20:16 Nový

Bylo avízováno na DZ..

Bylo avízováno na DZ...
24.7. od 22,00 na MTV Hits
Což se nekonalo, díky bordelu v MTV Hits.
25.7. od 22,00 na Óčku...
To jsem vynechal...
26.7. od 11,40 na MTV CZ to jsem pracoval...
26.7. od 19,55 na MTV CZ to jsem chtěl vidět...
Zapnul jsem MTV CZ v 19,40 a viděl posledních 20 min...
To je nějaké divné ne ?
Zase bordel v MTV nebo v DZ ?
Ještě mám tedy šanci na
27.7. od 16,25 na MTV CZ
Pokud to tedy platí ? Čemuž už moc nevěřím, když už to 2x neplatilo.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+