Více

Články označené nálepkou Televizní stanice

Místo narozenin připomněly modelky Novy její "úžasné" batohy

Lukáš Polák Lukáš Polák
Včera mě náš externí spolupracovník Čestmír Polák pro jistotu upozornil, že je 4. února a neměl bych si tudíž večer zapomenout pustit Televizní noviny s tím, že se prý jistě dozvíme nějaké ty novinky ohledně vysílání. Zapínám tedy krátce před osmou televizi Nova, abych se podíval, jak česká televizní jednička připomene své sedmnácté narozeniny, které připadají právě na tento den.

Dobře utajený start Nickelodeonu

Lukáš Polák Lukáš Polák
Pokud se někomu podařilo utajit start chystaného kanálu, pak je to Viacom, americký mediální dům, který je mj. vlastníkem značek jako MTV nebo VH1. V úterý večer se na satelitu Eutelsat z pozice 16 st. východně nečekaně objevila mutace dětské stanice Nickelodeon Europe, která obsahovala také českou jazykovou stopu. Opravdu bylo ale spuštění tohoto kanálu tak nečekané? Jistou nápovědou mohlo být již v říjnu letošního roku získání licence právě pro tento program.

Moje ráno si MTV zaslouží

Lukáš Polák Lukáš Polák
30. listopad byl pro mě i všechny ostatní dnem, kdy mohli strávit první ráno s česko-slovenskou mutací lifestylového a hudebního kanálu MTV. Přiznám se, že jsem se na toto ráno těšil. Ne proto, že bych tuto stanici přivítal s nějakým velkým očekáváním, ale spíš jsem byl zvědavý na to, jak ranní vysílání bude vypadat. Ze satelitu již lokální verze znám, vysílá zde volně např. MTV německé, turecké, ruské, italské, ukrajinské a další, takže jsem věděl, co mě čeká.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+