Více

Články označené nálepkou česká televize

Manipulace v médiích, v Hyde parku, ale i na internetu masíruje čtenáře stále profesionálněji

Jana Šimonová Jana Šimonová
Manipulace hlasování v Hyde parku odhalila statistika. Statistika je věda, která ukáže na lékaře, švindlujícího s recepty, na lékárnu, švindlující s drogami, ba i na zmanipulovaný výzkum veřejného mínění. Na manipulaci hlasování o důvěryhodnosti exministra Drábka nejprve poukázali samotní diváci, pak se začal zajímat management ČT a pak se předvedla statistika…

Olympiáda je za dveřmi a UPC Direct (freeSAT) opět potvrzuje svou nepružnost

Jiří Macich ml. Jiří Macich ml.
V podstatném procentu domácností nalezneme televizory schopné pracovat s obrazem ve vysokém rozlišení. Právě s příslibem zařazování HD kanálů a rozšiřování nabídky o nové kanály se předloni poskytovatel služby UPC Direct (freeSAT) pustil do velké akce s přetáčením parabol na družici Thor, na kterou přesunul distribuci svého signálu. Vysílání z ní mu mělo uvolnit ruce při zařazování nových kanálů. Jenže praxe se od slibů liší.

Ceny Elsa i letos zklamaly

Juraj Koiš Juraj Koiš
Letošní udělování televizních cen ELSA dostálo své pověsti. Komorná až nudná studiová show se i v tomto roce proměnila v exhibici České televize, byť jde o anketu, které se formálně účastní všechny televizní stanice. Jenže co si máme myslet o anketě, kterou rok za rokem suverénně vyhrává Česká televize, a dokonce i Nova je se svou tvorbou jen v roli statisty?

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+