Více

Rozloučení (nejen) se starým rokem

S příchodem nového roku dochází nejen k záměně posledních dvou číslic v psaní letopočtu, změny se budou zcela jistě dít i na mediálním poli. Jedna ze změn se dotýká i mně osobně, proto dovolte, abych se o ní s vámi podělil, alespoň prostřednictvím blogu. Včerejším dnem, tedy 31. prosince 2009, jsem ukončil své působení ve státním informačním webu Digitálně.tv i denní působení v redakci serveru Digizone.cz, a přecházím na pozici šéfredaktora odborného serveru o médiích RadioTV.cz.

Na stránkách Digizone.cz bychom se měli setkávat i nadále, jelikož hodlám pokračovat v externí spolupráci. A mé myšlenky budete moci i nadále číst zde na blogu, a samozřejmě i na zmíněném webu RadioTV.cz, do kterého se vracím po roční odmlce, a ve kterém jsem působil od roku 2001. Tehdy se na založení webu podílel i nynější šéfredaktor serveru Digizone.cz Jan Potůček.

Touto cestou bych chtěl poděkovat zejména Honzovi, ale i celému týmu společnosti Internet Info za příležitost zde působit v posledních 13 měsících. Práce pro weby Digitálně.tv a Digizone.cz mi dala mnoho potřebných zkušeností, které se budu snažit zúročit ve své další kariéře.

Všem čtenářům Digizone.cz přeji šťastný nový rok 2010 plný skvělých zážitků.

martin
martin (neregistrovaný) 195.168.46.---
5. 1. 2010 10:42 Nový

Ale ale Juraj, a ty sa hanbis za to ze si slovak?

Ale ale Juraj, a ty sa hanbis za to ze si slovak? Ci si dalsi z radu tych slovakov co tak rychlo prepnu na cestinu? Som prekvapeny...

Juraj Kois
Juraj Kois (neregistrovaný) 62.245.66.---
5. 1. 2010 10:54 Nový

Ahoj Martin, urcite sa nehanbim za to, ze som Slovak

Ahoj Martin, urcite sa nehanbim za to, ze som Slovak, ale odkedy som zacal posobit na plny uvazok v ceskych weboch tak podmienka bola, aby som sa dobre naucil aspon pisanu cestinu. Trvalo mi to nejaky cas, a ked si pozries moje starsie clanky na RadioTV.cz, tak slovencinu mi pomerne dlho tolerovali :-)
Aj tak som bol prijemne prekvapeny, ze velka cast citatelov voci slovencine nic nenamietala - myslim, ze ak by to bolo naopak, a cesky novinar by pisal na slovenske weby po cesky (o slovenskom medialnom prostredi), tak by to slovenski citatelia neprijali.

martin
martin (neregistrovaný) 195.168.46.---
5. 1. 2010 12:47 Nový

Dovolim si s tebou nesuhlasit

Dovolim si s tebou nesuhlasit - myslim ze Slovaci omnoho viac akceptuju cestinu ako naopak. Prosim, neberte to nikto ako utok, to je fakt.
V kazdom pripade mne je jedno ci citam cestinu alebo slovencinu a myslim ze je to skor vyhoda.
Tak nech sa dari.

Juraj Kois
Juraj Kois (neregistrovaný) 62.245.66.---
5. 1. 2010 12:56 Nový

No pokiaľ si prečítaš diskusiu na SME.sk k akémukoľvek článku Miloša

No pokiaľ si prečítaš diskusiu na SME.sk k akémukoľvek článku Miloša Čermáka, najradšej by ho tam čitatelia ukameňovali len preto, že je Čech. A to ešte jeho články prekladajú do slovenčiny. Slováci síce akceptujú češtinu v televíziách zo zvyku, ale napríklad v rádiu sú na ňu veľmi citliví, a na webe to zatiaľ nikto prakticky nevyskúšal, s výnimkou dotyčného Čermáka.
Tak vďaka za poznámky, aj Tebe nech sa darí.

ladaoil
ladaoil (neregistrovaný) 212.80.83.---
5. 1. 2010 22:03 Nový

Pane Kois proc porad pisete takove hovadiny a umyslne lzete viz

Pane Kois proc porad pisete takove hovadiny a umyslne lzete viz. Vas clanek na http://www.radiotv.cz/p_internet/digizone-cz-integroval-soucasti-byvaleho-digitalne-tv/comment-page-1/#comment-2052. Osobne bych byl radeji, kdyby jste ukoncil svou pusobnost v mediich uplne.

Juraj Kois
Juraj Kois (neregistrovaný) 62.245.66.---
6. 1. 2010 12:43 Nový

Pane Ladaoil, takovou radost Vám neudělám

Pane Ladaoil, takovou radost Vám neudělám, v médiích budu působit i nadále. Ale máte pochopitelně právo mé články nečíst, a myslím, že byste mohl tohoto práva využít.

Štěpán
Štěpán (neregistrovaný) 213.192.3.---
8. 1. 2010 16:34 Nový

martin(e):

martin(e):

Já myslím, že je celkem logické, že když chce žurnalista pracovat pro Čechy (český web), tak že (by měl) bude muset psát česky. Už nejsme bohužel Federace - díky tomu vašemu slavnému Mečiarovi a našem slavném Klausovi. Oba jsou to pitomci - však víme. Jinak Slovenštinu si trochu z našich společných dob pamatuji, ale nejsem si jist, zda bych všemu na 100% rozuměl. Takže pro mne jakožto čtenáře je Čeština jasná. Sotva vím, co to jsou čučorietky :-))))

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+