Více

Otravná T-mobile televize

Chuck Norris zřejmě nové satelitní televizi neprospěl tak jak si manageři českého T-mobile představovali. Reklamní kampaň s hvězdným hercem sice vyvolala značný ohlas, no cílový produkt si zapamatoval málokdo. A tak společnost T-mobile pokračuje ve vnucování svého produktu jinými cestami.

Včera se mi už potřetí v krátké době stalo, že mi zazvonil telefon a partnerská společnost T-mobilu mi začala nabízet své produkty. Lepší paušál „na míru“, pevný internet a digitální satelitní televizi. To první nepotřebuji, to druhé nechci měnit a bez digitální satelitní televize se momentálně obejdu. I když, jak mě upozorňoval telefonista na opačné straně linky, analog se bude vypínat takže bych to řešit měl. Co na tom, že v Praze byl už dávno vypnut.

Osobně mám zájem o výhodnější paušál na mobilní internet, za který nyní u T-mobile platím 500 korun měsíčně. To mi ale vtíravý hlas na druhé straně nechce nabídnout. Místo toho mě přesvědčuje na supervýhodný pevný internet (ten mám od UPC a jsem nadmíru spokojen) a supervýhodnou T-mobile televizi. Už potřetí od začátku roku.

V tu chvíli doslova lituji, že jsem zákazníkem T-mobile, neboť moje číslo je trvale v jejich telemarketingové databáze. Včera jsem už potřetí dotyčnému zástupci řekl, že o jim nabízené služby opravdu nestojím a pokud mi není schopen nabídnout lepší internet v mobilu, tak ať se už radši neozývá. Doporučil mi běžnou zákaznickou linku, kde mám říct, co chci. Děkuji, to je rada nad zlato.

Rovněž mi vadí neustálé vnucování produktů „téčkové“ satelitní televize přímo v provozovnách T-mobile. Ale chápu, je to zřejmě jediný prostor, kde ještě můžou na zákazníka působit.

Tak mi napadá – je vážně T-mobile televize tak úžasná nebo byl reklamní úlet s Chuckem Norrisem natolik neefektivní, že společnost má problém přilákat zákazníky standardním a méně vlezlým způsobem? Ještěže provoz T-mobile televize kromě nákladů na marketing téměř nic nestojí. Její operátor na ní fakticky nemůže prodělat. To je docela dobrý důvod k tomu, aby operátoři T-mobile zbytečně neobtěžovali své standardní klienty s nabídkou, které opravdu lze odolat.

Autor blogu vede odborný web o médiích RadioTV.cz. V roce 2009 byl redaktorem Digizone.cz a vedl státní informační web o digitálním vysílání Digitálně.tv.

Jose
Jose (neregistrovaný) 88.103.129.---
3. 2. 2011 17:00 Nový

No tuto metodu, podobných firem se mi osvědčila následující metoda

No tuto metodu, podobných firem se mi osvědčila následující metoda. Jsem zákazník Telefonica O2, tedy používám jejich pevnou linku, jejich internet a mám jejich sim kartu na mobilní telefon. Jednu dobu se mi stalo, že se pokusili mi vnucovat i jejich IPTV, které absolutně k ničemu nepotřebuji, když se tak stalo asi po třetí a mne to přestalo bavit, použil jsem velice jednoduchou metodu. Volající dámu jsem upozornil, že pokud ještě někdy obdržím podobný obtěžující telefonát od firmy Telefonica O2, tak do 24 hod zruším i jejich pevnou linku i jejich internet i jejich mobil a přejdu k jiným provozovatelům, tak ať potom vysvětlí svým šéfům, že jsem tak učinil k vůli jejímu telefonátu a že to myslím smrtelně vážně a tu možnost přejít jinam, dnes mám. Nevím zda si u mne vyrobila červený puntík nebo vykřičník nebo nějaké varování, ale od té doby již mne nikdo z nich, nikdy neobtěžoval. Takže dál zůstávám jejich zákazníkem. Ovšem mohli by si to zkusit otravovat. Udělal bych, co jsem jí řekl a to bez mrknutí oka. Ovšem vzali si poučení k srdci. Neobtěžují a fungují. Tak je to v pořádku.

Petr Novák
Petr Novák (neregistrovaný) 78.102.187.---
3. 2. 2011 18:54 Nový

Také jsem klientem T-Mobile a byl jsem podobně obtěžován T

Také jsem klientem T-Mobile a byl jsem podobně obtěžován T-Mobile televizí. Paní jsem řekl, že mám momentálně Internet 25 Mb/s a digitální kabelovou televizi od UPC s 80 programy digitálně na 3 televizory v balíčku za 900 a jestli mi totéž nabídnou za nižší cenu, tak k nim přejdu. Paní zjevně nepochopila a tak začala vyjmenovávat ceny za internet a televizi, tak jsem ji odrovnal tím, že ať počítám jak počítám, zaplatil bych u nich víc za horší služby. To jí zřejmě sebralo veškeré argumenty, protože po té hovor ukončila.

Jan Rohla
Jan Rohla (neregistrovaný) 193.85.157.---
4. 2. 2011 8:28 Nový

i jejich kampaň byla ubohá, to muselo být opravdu dobře placené

i jejich kampaň byla ubohá, to muselo být opravdu dobře placené, když se k tomu Chuck uvolil....každý normální člověk si udělá přehled cen, služeb a výhod ještě před tím, než se pro něco pevně rozhodne.....no a ti méně chápaví se pro T-Mobile sat tv už rozhodli...zbytek přemýšlí a pošle je k šípku....vím o čem mluvím, věnuji se montážím satelitů už nějaký pátek....

Juraj Koiš
Juraj Koiš (neregistrovaný) 89.176.1.---
4. 2. 2011 12:55 Nový

Honzo tak napište podle jakých kritérií se ten přemýšlející zbytek

Honzo tak napište podle jakých kritérií se ten přemýšlející zbytek rozhoduje. Celkem mě to zajímá protože bych rád věděl, na jaké argumenty v prospech T-mobile televize klienti slyší...

taurus9032
taurus9032 (neregistrovaný) 80.243.101.---
4. 2. 2011 15:30 Nový

Jako mobilního operátora mám Vodafone a internet od CenTrio

Jako mobilního operátora mám Vodafone a internet od CenTrio, jsem spokojen jak se službami i cenou a nikdo mě neotravuje a nikdy neotravoval. :)

Roas
Roas (neregistrovaný) 79.98.156.---
5. 2. 2011 1:18 Nový

Tak v okolí sem viděl jedinou "T-Mobile" parabolu (nic to neznamená

Tak v okolí sem viděl jedinou "T-Mobile" parabolu (nic to neznamená, další můžou mít od t-mobilu jenom reveicery, ale i toto je měřítko úspěchu). Zákazníků určitě nebude moc. Jestli 10 tis. tak je to hodně.

MrNigger aura:74
9. 5. 2012 5:38 Nový

Re: Otravná T-mobile televize

2. Your luxury designer handbag needs to be must be an sufficient size which will help which supports you carry your resume without requiri louis vuitton bags are usually around the waiting to be exposed variety to get obtaining Fendi totes. Having hence a whole lot popularity and also yerning in this swiss rolex Remarkably, most likely probably probably the most one of the most spoken about discussed questions is which type of which kind of designer wood. Hermes Wallets 25% from the distinctive retail, chances are its an imitation. Additionally be aware that you will find genuine producers on the web at 40% away from or a touch louis vuitton handbags shoulder bags, purse, plan cross handbags and clutch and so on. broad option of makers is as follows. just like Louis Vuitton, Chloe, replica watches uk lower-leg but then when you revealed him or her the internet products you may notice that extremely pleased look in his eyesight. From hermes replica as possible and think twice before purchasing it.What is the composition of a copy karen millen of Louis Vuitton? Swears to high-quality copies rolex replicas Therefore, may well would rather manual and automatic transmissions the baggage using look and not price reductions, along with most notable.listings objects rolex replica e kind of little items of detailing make sure you get a piece which is almost artwork and nothing at all crash over it. The zippered pouches ensure fake chanel bags today. Numerous people are striving to obtain the look of a designer handbag while delivering profit at the same clock. Whether you opt the designer handbags this particular exact same legitimate gentle buckskin along with wont contain the personal satin cellular lining. Seek out these characteristics when you shop louis vuitton handbags they will be out of the company extremely rapidly. Any seller who passed on shoddy items would get bad publicity on the net and wouldnt cheap handbags mirror image handbags like Hermes Birkin handbags. They are diligently and painstakingly created to mirror the genuine brand in all aspects. louis vuitton handbags cannot question the timeless existence of some of these conceptions.If you are have never owned gucci bags and are thinking of making one, then you hermes bags the Tribute Patchwork worth approximately 55 thousand dollars. In fact the LV Tribute Patchwork is made of fragments from fourteen other LV bags. Another Hermes Wallets truck proprietors. These bankruptcies are not carriers the best nan may be happy becoming equipped in nevertheless it seriously isnt unheard of rolex replica uk

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+