Více

Nový zpravodajský styl TV Nova?

Již dlouho jsme neviděli politika se tak potit a koktat při svých vytáčkách, jak to předvedl dnes již bývalý ministr Kocourek. Všechny televize to samozřejmě zpravodajsky pokryly. Ale jako vždy tomu nasadila korunu televize Nova.

Dlouhé trapné pauzy, které pan Kocourek předváděl po vyslovení nějakého dotazu z novinářského pléna, byly výmluvné již samy o sobě. To samozřejmě televizi Nova nemohlo ujít, a ve svém večerním zpravodajství dne 09.11. provedla sestřih, kde byly vlastně jen tyto pauzy. Takže vlastně mlčící ministr, pokaždé v jiné pozici. Na takovéto hrátky jsme si u Novy již zvykli. Ale co následovalo překvapilo již i ty nejotrlejší.

K tomuto tématu následoval přímý vstup reportéra, bohužel si již nepamatuji jeho jméno. A mlčení pokračovalo. To se stává, ale tentokrát to bylo hodně dlouhých vteřin. Možná zase zazlobila technika, než dostal pokyn, že už tedy může. A nebo je to nová zpravodajská práce této televize, kdy reportér svým vystoupením náležitě podtrhne předchozí reportáž. V každém případě to splnilo svůj účel. Když jsem se smál velmi přesvědčivému výkonu ministra, tak následně mně už tekly slzy při ještě dokonalejším mlčícím projevu reportéra.

Pokud bude Nova takto pokračovat, tak se máme na co těšit. Přeji příjemný víkend!

Kyris
Kyris (neregistrovaný) 46.149.121.---
11. 11. 2011 9:52 Nový

Též jsem se nasmál jako Vy

Též jsem se nasmál jako Vy, ale občas je lepší sledovat jak vkládají blbě jména tváří, které zrovna vydíme. Buď projedou moc rychle a nebo jsou špatně. Takže i z ministra změdělství může být "jméno, příjmení traktorista" a obráceně

taurus9032
taurus9032 (neregistrovaný) 80.243.102.---
14. 11. 2011 8:51 Nový

Zprávy na Nově, a celkově Novu nesleduji, takže jsem to neviděl

Zprávy na Nově, a celkově Novu nesleduji, takže jsem to neviděl, ale na internetu shlédnout mohu... :D

dawe
dawe (neregistrovaný) 78.136.135.---
14. 11. 2011 23:10 Nový

To je pravda, Nova si dělá pr*el z jiných, ale to

To je pravda, Nova si dělá pr*el z jiných, ale to, že jejich zprávy jsou amatérštější a ubožejší než celá politická scéna, to si asi neuvědomují. Každý den minimálně tři kixy, říkám, lidi to sledujou jen aby se zasmáli, jak to těžce neumí. K smíchu celá Nova, čím dál víc.

Štěpán
Štěpán (neregistrovaný) 46.167.205.---
5. 12. 2011 14:28 Nový

Mě zase štvou na Nově na N-tou s tím, že Západočech

Mě zase štvou na Nově na N-tou s tím, že Západočech, hlavně Chebsko má z předpovědi počasí téměř NIC, protože tam pořád stojí jejich rosnička jak trubka která se sotva pohne směrem ku Praze. Dobře řešeno to má ČT kde stojí moderátor vedle mapy ... zaslouží si pochvalu :-)

Jinak Nova má o stupeň slabší celkový hudební výstup oproti ČT. (v DVB-T) Zda to je či není i v jiných platformách nevím. Je třeba o cihlu vždy posunout. Reklamy začnou samozřejmě řvát. Fakt jak u blbejch :-(

tomáš
tomáš (neregistrovaný) 213.226.217.---
8. 12. 2011 17:32 Nový

Ale aspoň, že ty novácké zprávy pobaví, když už neinformují :-)

Ale aspoň, že ty novácké zprávy pobaví, když už neinformují :-)

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+