Více

Co je to tedy veřejnoprávní?

Známe ty fráze o službě veřejnosti, nezávislosti a já nevím co ještě. A teď si premiér pozve na pohovor nejžhavějšího favorita na nového ředitele České televize. Když je načapán na švestkách tak hned přichází s vysvětlením, že on nebo jeho lidé se schází i s ostatními kandidáty. Faktem ale je, že on sám se sešel jen s panem Dvořákem, aspoň zatím.

Ale proboha proč? Co si asi tak povídají? Určitě nad kávou neřeší problémy svých dětí. To máme skutečně věřit tomu, že Česká televize nebyla, není a nebude pod vlivem politiků? Pokud by to byla skutečně veřejnoprávní nezávislá služba, tak premiérovi do volby ředitele nic není. A pokud ředitel televize chodí k premiérovi do kanceláře, tak by ho rada České televize měla urychleně odvolat. V tomto případě kandidáta vyřadit ze soutěže. U nás je to ale naopak. Ředitel ještě není zvolen a premiér už určitě zadává pokyny, jak by si vysílání České televize představoval.

Víme, jaký má ředitel České televize plat, z našich poplatků. Je dle mě dost vysoký na to, aby mohl schůzku s premiérem odmítnout a sebevědomě si stát za svým. V českém kocourkově je to ale naopak. Kandidát se s premiérem schází asi právě proto, aby si své místo vydobyl a následně svůj plat udržel. Nebylo by pak rovnou lepší Radu České televize rozpustit a pravomoc jmenování ředitele České televize svěřit do rukou vládnoucí koalice?

Takhle rada stejně působí jenom jako loutky v rukách politiků a ušetřilo by se něco za platy ale hlavně by se nemusela odehrávat divadelní fraška s názvem volba ředitele České televize.

SaiyansX
SaiyansX (neregistrovaný) 78.80.226.---
14. 9. 2011 6:52 Nový

Veřejnoprávní médium to není

Veřejnoprávní médium to není, je to hlásná propangandická trouba státního režimu. Je to vidět na moderátorech, kteří hlásají své stranicky zabarvené názory a komentáře, nejen při volbách. Jak sakra může nezávisle moderovat člověk, co je straník?

Malata
Malata (neregistrovaný) 193.245.34.---
14. 9. 2011 7:24 Nový

SaiyansX

SaiyansX: Kdopak je "straník"?

CCblue
CCblue (neregistrovaný) 212.79.106.---
14. 9. 2011 8:00 Nový

SaiyansX

SaiyansX: Jestli myslíte tím "státním režimem" demokracii (co taky jiného), tak s propagandou demokracie samozřejmě plně souhlasím. I když tím dnes zřejmě patřím už k menšině.
A pokud tím demokracii nemyslíte, tak je jasné, že nemáte jasno o základních pojmech a diskuze s Vámi nemá pražádnou cenu.

Jose
Jose (neregistrovaný) 88.103.129.---
14. 9. 2011 15:51 Nový

Na druhou stranu těžko můžeš zabránit nějakému moderátoru, řediteli

Na druhou stranu těžko můžeš zabránit nějakému moderátoru, řediteli, náměstku, uklízečce aby byl/byla členem ODS, ČSSD, KSČM a čehokoli jiného... Na to prostě mají právo o tom je taky demokracie, mohou být v čem koli a nikdo je za to ani z práce nevyhodí ani nepotrestá na to mají občané této země právo, být v jakékoli straně, co zde existuje. Jediné čemu se mělo zabránit bylo to aby si tady bolševici nakoupili soukromá media a dělali zkrze ně bordel, tak jako se tomu po II. světové válce zabránilo v Německu a Rakousku ohledně fašistů. Veřejná média uhlídat lze. Soukromá už potom nikoli, když jsou soukromá. Jejich prodeji českým komoušům do vlastnictví, se mělo zabránit.

Štěpán
Štěpán (neregistrovaný) 213.192.3.---
14. 9. 2011 19:11 Nový

Veřejnoprávní bohužel se moc veřejnoprávně nechová, pravda

Veřejnoprávní bohužel se moc veřejnoprávně nechová, pravda. Včetně těch kšeftů z reklam, FUJ :-(

Radim
Radim (neregistrovaný) 94.113.17.---
16. 9. 2011 14:16 Nový

Mrzi me,ze CRo 1 nevysila Helenu Vondrackovou a Michala Davida

Mrzi me,ze CRo 1 nevysila Helenu Vondrackovou a Michala Davida. Jeste ze existuje alternativa k CRo 1 Radiozurnalu tedy CRo Radio Cesko a Radio Blanik CZ - druhe internetove radio radia Blanik. Na obou techto radiich se dozvim vse co potrebuju a navic tam uslysim zakazanou Vondrackovou a M. Davida.

Jose
Jose (neregistrovaný) 88.103.129.---
16. 9. 2011 18:58 Nový

Zrůdu Vondrářkovou si můžeš hrát stále dokola z její odpudivé netové

Zrůdu Vondrářkovou si můžeš hrát stále dokola z její odpudivé netové stanice Vodpad, na to nemusí být zneužívána veřejnoprávní média. Ostatně tato známá zlodějka a plagiátorka ječí několikrát denně z desítky rudých soukromých stanic, typu Blaník, kteými bolševici terrorizují veřejnost. Veřejnoprávní rozhlas by se měl věnovat především tomu, co tato bolševická soukromá média nedávají. Česko mělo být stanice mluveného slova zcela bez hudby, takže zde jde o nedodržení původní koncepce, naštěsí bude brzy sloučeno spolu s ČRo6 do stanice mluveného slova Čtyři, takže pokud klesly tak daleko, že tam dochází k zneužívání veřejnoprávního média podobnými rudými zrůdami, naštěstí, to brzy přestane.

Štěpán
Štěpán (neregistrovaný) 213.192.3.---
16. 9. 2011 21:54 Nový

Tak Vondráčková nebyla dříve špatná

Tak Vondráčková nebyla dříve špatná ... zase José nepřeháněj. Bohužel dnes se k hudbě otočila trošku zády což je samozřejmě škoda a věnuje se plkům, děláním kolegům zle a dávání je k soudu. Je to smutné, žel je to pravda. Snad dostane ještě ta ženská nakonec rozum. Dnes spíš září jiná Vondráčková ... totiž Lucie. No má to v rodinných genech, to je vidět :-)

Jose
Jose (neregistrovaný) 88.103.129.---
17. 9. 2011 10:14 Nový

Dříve jenom kradla a využívala toho

Dříve jenom kradla a využívala toho, že chrápe se Štrougalem a nikdo na ní nemůže. Dnes už krást nemůže, tak jen píše urážlivé a pomlouvačné dopisy, divím se, že se vůbec najde ještě někdo, kdo tu nánu zařadí do programu... Bohužel najde, až tací obdivovatelé minulého režimu se zda najdou a mají buhožel ta koupená média...

Štěpán
Štěpán (neregistrovaný) 213.192.3.---
17. 9. 2011 15:44 Nový

Jose, jde snad především o zpěv, hudbu, písničky

Jose, jde snad především o zpěv, hudbu, písničky. Ted' sem nemotej Štrougala a nějaká její chrápání s ním :-D

Jose
Jose (neregistrovaný) 88.103.129.---
17. 9. 2011 19:51 Nový

No právě ty písničky kradla jak straka a prasila tak

No právě ty písničky kradla jak straka a prasila tak, že by se asi původní interpeti zeblili, slyšet jak jim to ničí... Sesbírej si její tvorbu, pak si vyhledej k tomu originály, zjistíš, že to budou 2 ze 3 nebo ještě víc. A pak si je poslechni a zjistíš, že co se dalo, to zprasila, tedy, že ty originály jsou lepší... No a se Štrogalem chrápala aby jí nemohli s tím prasením vyrazit, protože by soudruh zadupal a bylo... Jenže to už dneska nefunguje, tak má smůlu a taky na ní došlo... Boží melou pomalu, ale jistě...

František Josef I.
František Josef I. (neregistrovaný) 88.103.48.---
18. 9. 2011 13:15 Nový

Ať je Vondráčková jaká je

Ať je Vondráčková jaká je, snad se nikdo nemusí snižovat k osobním útokům. Navíc kdo ví, jak to s tím poměrem se Štrougalem bylo. Také její písničky nemusím, ale ty 3 minuty se v rádiu nechají vydržet nebo přeladím někam jinam.

Jose
Jose (neregistrovaný) 88.103.129.---
18. 9. 2011 15:02 Nový

To rozhodně nemůže !

To rozhodně nemůže ! Rádia, kde takové prasárny hrají neposlouchám a to ani 3 minuty, právě proto, že tam podobná svinstva hrají. Jinak to nejsou žádné osobní útoky. Prostě je to naprostý odpad, tak ať si táhne na své netové rádio Vodpad, které si vyrobila a neprudí na FM, kde nemá,co dělat...

Dvojity.Agent.NSA.FBI.NWO@seznam.cz
Dvojity.Agent.NSA.FBI.NWO@seznam.cz (neregistrovaný) 87.249.140.---
29. 9. 2011 18:06 Nový

jojo, celá česká televize je hlásná trouba

jojo, celá česká televize je hlásná trouba rudochů

Štěpán
Štěpán (neregistrovaný) 213.192.3.---
30. 9. 2011 11:51 Nový

Kdoví co bude hlásat nyní pod novým vedením

Kdoví co bude hlásat nyní pod novým vedením ... jsem strašně moc zvědav.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+