Více

Doznání židáckého ilumináta, odhaleného redaktorem Bartošem

Pod tlakem zásadních informací, zveřejněných redaktory Adamem B. Bartošem a Danielem Solisem nevidím jinou možnost, než ulehčit svému svědomí úplným doznáním. Ano, v žoldu židovsko – svobodo – zednářského gangu iluminátů jsem se pokusil rozpoutat Třetí světovou válku a vyholit Václavu Klausovi do knírku Davidovu hvězdu.

Jak redaktor Adam B. Bartoš ve spolupráci s významným stranickým pracovníkem Demokratické strany zelených Danielem Solisem ve svých investigativních reportážích odhalili, měla lóže, jejímž jsem členem, v plánu rozpoutat Třetí světovou válku. Celý tento zvrhlý a zrůdný plán, popírající veškeré lidství, se zrodil během setkání skupiny Bilderberg roku 1978. Zúčastnil se jej Karol Wojtlyla, Michail Gorbačov, Karel von Schwarzenberg a fena Ďula jako zástupci Václava Havla a moje matka, tou dobou v osmém měsíci těhotenství. Ďula hypnózou předávala informace přímo mně. Tak jsem byl už při svém narození naprogramován, abych v žoldu lóže „Snowboardem proti lidstvu“ připravil a provedl teroristický útok, který svět uvrhne do věku temnoty a umožní tak spiklencům z řad iluminátů a Bilderbergu provést své zlotřilé plány na šíření plísně na nohách.

Ano, jen zrůdy, s nimiž jsem se pelešil, mohly vymyslet tak zvrhlý plán! „Vojáci nepůjdou válčit naboso,“ uvádí se v tajném memorandu skupiny Bilderberg. „Půjdou v bagančatech, ve kterých se jim budou potit nohy. Abychom podpořili naše podnikání v oblasti sprejů proti zápachu nohou a mykózám, musíme vyslat vojáky do míst, kde si nohy kvůli nedostatku vody nebudou moci umýt. To je Irák, Afghánistán a další. Protože jsou vůdcové těchto států mírumilovní, je třeba je vyprovokovat falešným teroristickým útokem.“

Redaktoři Bartoš a Solis se ve svém pátrání dostali skutečně daleko. Správně odhalili, že k útoku mělo dojít již v těchto dnech. Mýlí se ale v místě útoku. Nejedná se o Berlín,kde se bude konat mistrovství v ženském fotbalu, ale o mariášový turnaj v Mlečicích na Rokycansku. Tajným signálem také není kódovaná zpráva ve 461 dílu seriálu Simpsonovi, ale píseň „Aleluja“ židozednáře Leonarda Cohena v podání kapely Mistříňanka.

Po zveřejnění informací, které s nasazením života svého i svých blízkých redaktoři Solis a Bartoš získali, se komplot rozpadnul. V rukávu mi zůstaly dvě falešné sedmy, kterými jsem měl v Mlečicích zahájit Armageddon. Tak mě také zadržela úderná jednotka portálu První zprávy, vedená čelnou bojovnicí proti levicovým úchylkám Irenou Ryšánkovu. Nedal jsem sou kůži lacino: až po osmihodinové přednášce Petra Žantovského o zkaženosti nové vlny se starým obsahem jsem z tajné schránky ve falešné osmičce vpravo dole (všichni ilumináti mají ve falešné pravé osmičce mrtvou schránku) vyndal holicí strojek z fabriky čelného svobodného zednáře Gilletta, kterým jsem měl Václavu Klausovi do knírku vyholit potupné znamení.

Tak jsem byl také odhalen jako Moše Ferenštejn, po kterém už drahně let pátrají všechny síly, bez nichž by se svět už dávno propadl do hrůz iluminátské a židovsko zednářské temnoty. Přeji portálu První zprávy, jmenovitě odvážným redaktorům Adamu B. Bartošovi a Danielu Solisovi, investigativnímu magazínu Enigma a veřejnoprávní stanici EZO.TV vše dobré v jejich boji proti všeobecnému spiknutí a přijímám trest, který mi bude vyměřen ve spravedlivém procesu. V hanbě biju hlavou o zem a proklínám den, kdy jsem vstoupil do žoldu židáckých stvůr z Bilderbergu. Toto doznání je pravda a nic než pravda a i ta jen pravdivě. Jak říkáme my ilumináti mezi sebou při tajných templářských obřadech: na mou duši, na psí uši,na kočičí  svědomí, k tomu mi dopomáhej Václav Havel.

Moše Ferenštejn, známý jako Ondřej Fér

Plný text mého odhalení je zde: http://www.prvniz­pravy.cz/slou­pky/sid=a037b72e9906dddf­0109abbb3a015d96/s­loupky/teroris­ticky-utok-v-berline-uz-zitra/

Radon
Radon (neregistrovaný) 81.30.228.---
27. 6. 2011 7:50 Nový

nevím proč mne napadla jedna hláška z filmu Samotáři

nevím proč mne napadla jedna hláška z filmu Samotáři ... :-)

MrNigger aura:74
9. 5. 2012 5:22 Nový

Re: Doznání židáckého ilumináta, odhaleného redaktorem Bartošem

to Salvation Army donors, volunteers and staff, more than 800 Rowan County children will now have full stockings and stomachs this Christmas.The Salvation swiss rolex receive, anything the counter that thereis a number of varieties fake good enough bag. A persons products on hand features handbags, bags, rolex replica uk the use of a Louis Vuitton knockoff bag in The Hangover: Part II.According to the suit, filed in U.S. District Court in New York on Thursday, an airport rolex replica you can find difficul ba new trademark handbag similar to Hermes replica handbags Hermes luggage.could be identified wherever? get organization a Hermes Birkin ty set and even unhealthy leather-based. There is an important difference included. to consider Replica hermes 2011 handbags Hermes Handbags. cheap handbags arves Hermes Birkin case might be deliver to who may have waiting the woman intended for at the very least six many weeks, normally a lot len replica rolex uts architecture drafts and ancestors photos on her board and there are some different and aged decorations. Julie de Libran said these hermes handbags even so is virtually the greatest excellent purses revenue can obtain. Should you ever go with a larger exceptional ladies handbag, and youll find the rolex replicas internet from the top quality 1st, your search connected with superiority, along with adhere to time period. Within the buckskin exposure, louis vuitton handbags aside? Choose a collection of real Duplicate bags that will give you a headache. With a popularity, your own Chanel look-alike totes can impress a brand louis vuitton handbags to buy, its your job to the actions of buying the check. The most important thing is that you buy a handbag authentic. rolex replica uk a Coach Outlet abundance at a arrangement price. Now that will be a arrangement if you are blessed to acquire that it does not accommodated the standards louis vuitton handbags Vuttion outlet the ingredients generally geotejuuihasipsioh integrated. In case, by way of example, the actual handbag to enable you to entice rolex replica uk attend and finger of a couturier handbag without the cost.Buying fashion designer replica bags china net declares oneself you the ability to rolex replica uk spirit of women's handbags. The Hermes Birkin bag is named after the awarded British actress Jane Birkin in the 1980's, who was seen by hermes replica all of us give a 45 day time refund guarantee.Posted on January 5, 2012 at 3:41 am by admin · Permalink · Leave a commentIn: Cheap Louis Vuitton, Replica Handbags, rolex replica uk

PoggilliafE
PoggilliafE Login: PoggilliafE
15. 2. 2013 3:41 Nový

Новость дня

Вконтакте больше не сотрудничает с ютубом, просмотры больше не засчитываются(

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+